Baj Baj Dubaj

Od powrotu z See Bloggers, telefon dzwoni codziennie.

Pani z agencji rekrutacyjnej pośredniczy w kontakcie firmy z Arabii Saudyjskiej z potencjalnymi kandydatami. Deal życia- bez kitu. Moje pierwsze wrażenia po rozmowie i warunkach proponowanych przez AS możecie przeczytać tu. 

Odrzuciłam ofertę, gdyż mimo chęci przeżycia przygody, nie kręci mnie obóz pracy w namiocie i pozbawienie wszelkich praw człowieka ( bycie kobietą w AS- przejeb.. ). Okazało się jednak, że Araby są zdesperowane i chętne do negocjacji.

Za pośrednictwem przemiłej i lekko namolnej pani z agencji rekrutacyjnej ( wizja hajsu zmienia ludzi ) udało się wynegocjować całkiem przyzwoite warunki wyjazdu. Pozostał ostatni etap- wysłanie offer letter. Przed tym Araby chciały się upewnić, czy gra jest warta świeczki: poprosili o zdjęcia..

Droga Pani X.,

Bardzo dziękuję w imieniu klienta za przesłanie zdjęć. Mam jednak ogromną prośbę o przesłanie zdjęć w stroju sportowym, BEZ ŻADNYCH KOLOROWYCH OZDOBNIKÓW. 

Pozdrawiam serdecznie,

M.M.

[płaczę]

Witam,

Wysłałam do pani zdjęcie w stroju sportowym. Boxerka i luzne szorty to jest mój strój sportowy i nie posiadam innych ubrań. Jeśli chodzi o „kolorowe ozdobniki”, muszę panią zmartwić- one będą ozdabiać mnie do końca życia.

Pozdrawiam

I kontakt się urwał..:P

funny2 Baj Baj Dubaj

 

Z ostatniej chwili:

Witam serdecznie,

Otrzymaliśmy od Klienta prośbę o przekazanie Pani informacji i prośby, aby  rozpoczęła Pani proces wizowy.

Proszę wydrukować załączone dokumenty (Company Registration of Shababco Enterprises, Attested Invitation Letter) i przedstawić je w Konsulacie Arabii Saudyjskiej, a ponadto proszę zabrać ze sobą aktualny paszport oraz 5 sztuk Pani zdjęcia.  W najbliższym czasie Klient ma przesłać załączone dokumenty w wersji anglojęzycznej, aby mogła się Pani również z nimi zapoznać.

Proszę o informację czy jest już Pani w trakcie wyrabiania nowego paszportu?

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

 

No i teraz nie wiem co mam robić..