Biblia

– Steeefaan, Grażynka KŁAMAŁA?!
– Tak, a w jakiej kwestii? I czy jesteś pewna, że kłamała? Po co niby miałaby Cię oszukiwać?
– A ja nie wiem po co! Jest wredna i tyle! Ale sam posłuchaj! Najpierw powiedziała, żebym nie dała się ogłupiać kolorowym magazynom i pseudo ekspertom, i że jeśli nie jestem chora na celiakię- to gluten mnie nie zabije, jak czasem zjem. Ha!
– A zabije?
– No raczej! Stefan, co Ty w ogóle oglądasz w tej telewizji?! Wszędzie trąbią, że gluten zabija i że trzeba kupować wszystko bezglutenowe, a i jeszcze odstawić mleko, no i mięso też dobrze. Aha i koniecznie wszystko ekologiczne musi być!
– Yy.
– Co „yyy”? Jak chcesz być chudy i piękny jak ludzie z telewizji- to musisz się ich słuchać!
– ..
– No, ale to nie koniec kłamstw Grażynki! Ty sobie wyobraź, że ona chciała zarobić ze mnie kalekę?! 
– Chryste, w jaki sposób?
– Jak zawsze jej bronisz?! A ja mam dowody, że to jest zły człowiek! Słuchaj- ona chciała, żebym sobie uszkodziła stawy! Kolana, kostki i plecy! No co to za przyjaciółka, która dybie na Twoje zdrowie i życie?!
– Krystyno, czy możesz mi wyjaśnić- co się dokładnie stało, bo jakoś nie wierzę, że..
– Ona źle mi pokazała przysiad?! Kazała trenować, nawet ze sztangą i ciężarami, a okazało się, że źle! Pan w telewizji wczoraj pokazywał jak jest dobrze, no i ona robi źle! A jak jej pokazałam ten filmik- to się za się przeraziła, że takie głupoty w telewizji pokazują. KLIK.
– Ale coś Cię boli, albo bolało, jak ćwiczyłaś w ten sposób? Grażynka,z tego co wiem, cały czas się szkoli, zna środowisko fizjoterapeutów, pracuje ze specjalistami w dziedzinie sportu i fitnessu i po prostu, siedzi w branży już kilkanaście lat, wiec chyba się zna. Nie sądzisz?
– Co Ty opowiadasz?! Jak w telewizji specjaliści mówią, że tak nie należy ćwiczyć i że należy się odżywiać w konkretny sposób- to chyba nie kłamią, co?!
[ Stefan, pod nosem]
– Ehh, Krysiu, co Ty wiesz o świecie..
– Co mówiłeś?!
– Nic, nic.

telewizja_oglupia Biblia