jak ćwiczyć żeby schudnąć

Jak ćwiczyć żeby schudnąć

[ Stefan dzwoni do Krystyny ]
– Najdroższa, gdzie jesteś?
– Stefan, jak to gdzie? Na siłowni. 
Od 3 godzin?
– A bo sobie z Helenką jeździmy na rowerkach stacjonarnych i za chwilę idziemy na Zumbę.
– Najdroższa, ale to jest po pierwsze stanowczo za dużo jak na pierwszy raz, oraz zupełnie bez sensu.
– Jakie bez sensu?! Stefan! Pogadamy w domu.
[ Krystyna wchodzi do mieszkania i biegnie do kuchni ]
– Stefan, nie teraz, umieram z głodu! Mamy coś słodkiego??
– Kazałaś wyrzucić wszystkie słodycze 1 ego stycznia.
– O boszz! . Ja umrę z głodu! Dzwonię po pizze! I nie patrz tak na mnie- 3 godziny siedziałam na siłowni-należy mi się. Poza tym schudłam 2 kilogramy!
– Ehh, Krystyno, po pierwsze- to nie kilogramy, a woda jaka z Ciebie zeszła podczas treningu. Po drugie- cardio nie spowoduje, że będziesz miała fajne i jędrne ciało.  Co gorsza- możesz zacząć tyć od samego cardio, ponieważ Twój organizm będzie się bronił przed zbyt długotrwałym wysiłkiem i zacznie kumulować sobie energię w postaci tkanki tłuszczowej. Powinnaś skrócić czas spędzany na siłowniprzeplatać treningi cardio- czyli bieżnia, rower, czy też orbitrek ćwiczeniami siłowymi, ponieważ im więcej masz mięśni, tym szybciej będziesz spalać tankę tłuszczową. Trening z ciężarem spowoduje, że Twoje ciało stanie się sprawne, smukłe i jędrne. A z czasem zalecam również wprowadzenie krótkich, intensywnych form treningowych- czyli interwałów.
Ciężary? A weź! Nie chce wyglądać jak facet!
– Krysiu, ciężary nie spowodują, że będziesz wyglądać jak facet- nie ma takiej możliwości. I jeszcze najważniejsze- musisz zacząć zdrowo jeść, Już nawet nie chodzi o 5 posiłków w ciągu dnia- bo nie każdy ma taką możliwośc. Ale chodzi o to, że musisz zrezygnować z wszelkiego junk food.Inaczej Twoje wysiłki pójdą na marne.
– Stefan, psujesz mi całą zabawę, wiesz?
Funny-fitness-pictures-never-give-up Jak ćwiczyć żeby schudnąć