Drim dżobs

Krystyna lubi swoją pracę. Szczerze nienawidzi swojego szefa i współpracowników ale pracę lubi. Dlaczego? Bo daje jej stabilizację, reguluje rytm dnia i co 10 tego hajs się zgadza. ALE Krystyna lubi marzyć o lepszym bycie. O młodszym mężu, lepiej płatnej pracy, niesamowitych podróżach i przygodach które mogłaby opisywać na blogu. Ale nie ma JAJ by cokolwiek w swoim życiu zmienić. Dlatego od wielu lat tkwi tu gdzie jest, u boku tego który się napatoczył i zechciał, w pracy, którą dostała po studiach. Inni przecież mają dużo gorzej- to po co ryzykować?

Ja mam syndrom włóczykija i wiecznie szukam czegoś innego. Jest dobrze. Lubię to co robię, jestem tu gdzie zawsze chciałam. Ale czy jest idealnie? Nie. Czy gdzie indziej będzie lepiej? Nie wiem. Ale chce spróbować. Dlaczego? Bo chce się rozwijać i żyje się tylko raz (wiem- so lame 😛 ). Jest tylko mały problem: żeby coś wartościowego znaleźć na rynku pracy trzeba się przekopać przez masę gównianych ofert KLIK, KLIK2 . Albo to ja mam zakrzywiony system wartości i nie potrafię dostrzec żyły złota :P.

 

#Praca Życia

 

Asię poznałam 7 lat temu podczas pracy w Starfuksie. Nigdy nie byłyśmy blisko, ale zapamiętałam ją jako otwartą, uśmiechniętą i trochę roztrzepaną osobę. W zeszłym tygodniu odezwała się do mnie na fb [ fejs conekting people 😛 ].

Hej, co słychać? U mnie super! Praca Życia, przeprowadzka do Pipidówka ale jestem szczęśliwa. Podasz mi swój numer?

 

[ Uwielbiam to pytanie zwłaszcza jak autor ma w dupie odpowiedz :). Lekko zdziwiona, ale nic nie podejrzewając podaje jej numer]

 

No i się zaczęło. Telefony zaczynają się urywać.

-Hej, gdzie jesteś? To ja Ci podrzucę takie materiały. No mówię- Ci praca życia! Jak tylko poczytasz to się przekonasz! Ja czuje się cudownie. Tylko poczytasz.

– Asia, ale co to jest?

-Co? Nie słyszę? Halo, Halo. To gdzie to podrzucić?

-Asia [tak, frustracja] ale co to jest za praca? Nie możesz mi przez telefon powiedzieć?

O tym się nie da opowiedzieć! To trzeba przeczytać i zobaczyć! Ja rozwinęłam skrzydła!

-Asia, ale jaka branża? I czy to nie jest jakaś piramidka?

PIRAMIDKI są w Polsce zakazane! [powaga i gniew w głosie]

-Wiem ale i tak funkcjonują..

-Halo, halo? Nic nie słyszę. Mam słaby zasięg. To gdzie Ci podrzucić te materiały?

[…]

 

#Ojciec i Matka Piramidki

Witam,

Jeśli chodzi o stanowisko Assistant Recruiter:
kontrakt jest zawierany na 3 miesiące o łączną rekrutację 48 pracowników za łączne wynagrodzenie w wysokości 9000 zł netto w górę. Domyślnie obliczone jest to na 3 indywidualne wypłaty w wysokości 3000 zł netto w górę w zamian za rekrutację 16 pracowników miesięcznie, natomiast jeśli wywiąże się Pani z kontraktu przed upływem 3 miesięcy, przysługuje Pani cała kwota.
– Zadaniem AR jest: sourcing, selekcja i informowanie kandydatów o ofercie pracy, udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania, i – gdy są zdecydowani podjąć współpracę – skierowanie ich do RapidStaff celem dopełnienia formalności.
– Dysponuje Pani 4 pełnymi tygodniami na wywiązanie się z miesiąca pracy. Nie ingerujemy w Pani godziny ani dni pracy. Dysponuje Pani indywidualnym Numerem Autoryzacji, którym posługują się osoby rekrutowane przez Panią – stąd wiemy, kto jest odpowiedzialny za ich zatrudnienie. 
– Na stanowisko rekrutanta nie ma szczególnych wymogów prócz dokładności i rzetelności. Cała rekrutacja jest prowadzona na terenie kraju, więc znajomość języka obcego nie jest wymagana. 
Dzień po ogłoszeniu widzę zmożoną aktywność Riserczerów dokładnie na tej samej grupie. 9 stów to kusząca suma, ale jeśli ma polegać na spamie to ja wolę zasuwać w kawiarni :P.

#Imprezowy Akwizytor

 

Witam
UP Ibiza jest to agencja eventowo promocyjna ,która z bardzo dużą siła public relations i promotorów na plażach całej ibizy dokonuje sprzedaży swojego produktu.
Praca polega na sprzedaży produktów, którymi są wszystkie dostepne na ibizie imprezy eventy nasze bądz naszych zleceniodawców : łączymy kilka oddzielnych wydarzeń w cały dzień imprezy . (bardzo łatwo sprzedać produkt z uwagi na to ,iż wszyscy wokół to potencjalni klienci :)) czyli każdy z promotorów jest organizatorem wakacji swoich klientów
Indywidualnie dopasowuję bardzo bogate oferty do każdego klienta
bardzo wysokie zarobki uzależnione od ilości sprzedanych produktów
czyli jeżeli osoby są zamknięte na nowe kontakty
albo sie wstydzą ,niestety nie praca dla nich:(

Osoby energiczne pozytywne pełne życia ,takich osób szukamy !
Praca zazwyczaj 6-7 godzin dziennie 6 razy w tygodniu (uzależnione od akcji teamu i przełożonego ) może być i tak ze są to 4 godziny wszystko zależy od akcji.
Twoim miejscem pracy są jakże słynne z imprez i piękne plaże Ibizy. Oczywiście pracujemy w grupach Emotikon smile Nasz team jest bardzo zgrany , nasza praca przynosi ogromne efekty z powodu wzajemnej współpracy . Uczymy się i rozwijamy razem , techniki sprzedaży wzięte z doświadczenia będą wam wpojone i na pewno przydadzą się w przyszłości .
Prowizja w agencjach na Ibizie zazwyczaj to 2-5 euro od sprzedanego produktu agencje nie mają promocyjnych cen , sprzedaja je w cenach takich samych jak w każdym punkcie sprzedaży biletów , jednym słowem nic specjalnego nie maja do zaoferowania.Samo wejście do klubu to przedział od 35-75 euro za osobę .
My dajemy 10euro na rękę dla naszych pracowników , możliwość połączenia kilku wydarzeń pozwala nam na obniżenia znacznie ceny tym samym produkt jest łatwy do sprzedania . Np open bar od 9 + wejście do klubu do godziny 24:00 = 40 euro .
Twoja praca kończy się wydaniem biletu z kodem ( w tym samym czasie z aplikacji naszej agencji wysyłasz email do klienta z tym oto kodem ) , klient musi zarezerwować usługę minimum za 20 euro a resztę płaci w momencie przybycia do naszego baru . Tym samym unikamy niepotrzebnych problemów . Ty już wykonałeś/łaś swoją pracę i twojej komisji nikt ci nie odbierze .Praca z pozwoleniem promotora bez obaw o problemy w trakcie sprzedaży.
Bogaty szereg ofert powoduje ,że sprzedaż staje się przyjemnością a nie zobowiązaniem. Macie możliwość zaplanowania nawet całego tygodnia ,za dużo niższą cenę. Vip bout party na którym zagarniacie duzo większą komisję . Oczywiście dajemy możliwość zarobienia większej ilości pieniędzy np. rezerwowanie miejsc w restauracjach beach clubach czy tez wynajem swoim klientom mieszkań bądź pokoji. Bogata oferta BOUT PARTY , Villa party i wiele innych atrakcji .
Oferta co tydzień w trakcie sezonu jest inna więc zawsze nowości , codzienny meeting na którym cele każdego dnia i oferty .
Oczywiście mieszkanie dla każego ogarniete z góry co tutaj jest podstawowym problemem praca z profesjonalistami z wieloletnim letnim doświadczeniem na wyspie, którzy uczą najpierw zanim pozwolą komuś pracować. Koszt mieszkania Miesięcznie 350 euro , niedostępna cena dla turysty.Ceny zaczynaja się od 70 euro za osobe dziennie dla turystów w trakcie sezonu .  10 euro za wejscie razy 10 wejściówek dziennie razy 26 dni daje 2600 euro miesięcznie , a to taki średni wynik , są osoby uzdolnione które zarabiają bardzo duże pieniądze ,to wszystko zależy od ciebie i twojego sposobu na klientaEmotikon smile
Ogólnie praca luźna bez niepotrzebnych stresów i
bez szafa ,który gada głupoty i tylko stresuje ludzi ,a z kolegami i koleżankami ,którzy zawsze służą pomocą.
Osoby odpowiedzialne ,które lubią się też wyluzować i pobawić ale kiedy trzeba pracować pracują, ponieważ nie szukamy zadnych wariatów ani wykrętów tylko poważnych młodych ludzi , którzy szanują swój czas i szukają szansy na poprawe swojego życia na lepsze .
Często bywa tak że system nie daje możliwości poprawy statusu twojego życia i mimo kursów ,uczelni ,czy też nabytej wiedzy z doświadczenia nie udaje Ci się zarobić większej sumy .
My dajemy taka możliwość , chyba każdy chciałby zarabiać w euro i to konkretne pieniądze ?
Jeżeli wierzysz w siebie i nie chcesz czekać na cuda , to praca dla ciebie .
Na pewno nie jest łatwo się dostać do naszego teamu rekrutacja to najcięższy z etapów w naszej agencji , ponieważ sama praca jest przyjemna i pożyteczna .

 

[ tekst oryginalny- weź to qurwa przeczytaj?!]

 

pobrane Drim dżobs