Pokemony na Facebooku

Idę pierwszy raz w życiu na boks. Trener raczej antypatyczny i cały czas drwi z bab które chcą nauczyć się bić .

Po rozgrzewce i interwale (zapewne chciał nas zajechać albo taka jest formuła zajęć 😉 była nauka ciosów. Lewy prosty: technika, ustawienie i ćwiczymy. I tu gburowaty i prześmiewczy T. zatrzymuje się przy mnie: „Ty się bijesz? ” Ja: ” No nie miałam okazji a czemu? ” No bo nikomu za pierwszym razem tak dobrze nie wychodzi.” Odchodzi, ale podejrzanie od tego momentu mi się przygląda. Potem prawy sierpowy i T. nagle robi się miły i mocno zainteresowany. „Nie, no zajebiście. Chyba minęłaś się z powołaniem”. Potem testuje czy lewy sierpowy też będzie cacy- i był ;). Także nie dość że trener gestapo mnie pochwalił-co rzadko mu się zdarza, byłam z siebie mega dumna- może jestem Rockym z cyckami :P.

Zadowolona dziele się na swojej twarzoksiążce wydarzeniem– jak to mam w zwyczaju. Jakieś tam komentarze no i jeden hejt od laski która w realu nawet ze mną nie rozmawia, starsza o naście lat, dziwaczna ale na facebooku ma odwage dosrać.  Polemika z jej komentarzami nie ma sensu bo laska nie ma poczucia humoru i na zupełnie innych falach nadaje.

fake Pokemony na Facebooku

I tu pojawia się pytanie- po co tacy ludzie zapraszają Cię do znajomych?! I czy internet daje tym ludziom odwagę do wywalania swoich frustracji życiowych. A może właśnie pokazują tutaj swoja prawdziwa twarz ?

Nie dramatyzuje z powodu „popsucia” statusu bo mam poczucie humoru i sama nieraz w ironiczny sposób potrafię dogryźć-ale znajomym których znam i wiem ze mogę sobie na coś takiego pozwolić.

fake Pokemony na Facebooku

Facebook ułatwia utrzymywanie kontaktu z mnóstwem ludzi z którymi kiedyś chodziliśmy do szkoły, kumpli z podwórka z lat dziecięcych, znajomych z grupy tanecznej, z wakacji,itp. Ale tez stało sie zwyczajem-poznaje kogoś i od razu obczajam jego profil na facebooku i ciach-już jesteśmy przyjaciółmi :P. Czasami taka znajomość rozwija się w necie ale często po prostu wzbogacamy się o anonimowe pokemony ukryte w zakładce friends.

 

fake Pokemony na Facebooku

A czy Wy zbieracie pokemony? 😉