Yes, I will.

– Stefan, powiedz mi jak tak można tylko „Ja, ja, ja”?! Rozumiem nowa praca, nowi znajomi, wrażenia, ale żeby tak tylko o sobie mówić?!

-Znowu rozmawiałaś z Grażyną?

– Rozmawiałaś to nie jest dobre określenie. Ja wysłuchałam jej monologu ?! Ja nie wiem czy ona zawsze taka była a ja tego nie widziałam czy to ta nowa praca wydobyła z niej potwora?

-Potwora?

-Tak! Jej się w głowie przewróciło! Zamiast pokornie wspinać się po szczeblach kariery i czekać na swoją szansę, ona szturmem zdobywa świat fitness?! I wiesz co? Ma wyjebane co myślą i mówią o niej wszyscy?! Nie ogląda się na innych tylko działa. Promuje się na fejsie, instagramie, zjednuje sobie klientów. A przecież dopiero wskoczyła w ten światek! Tam są zasady! Jak w każdym środowisku. Swoje trzeba odsiedzieć. Zdobyć uznanie ważnych osób i liczyć na szczęście.

-Ale w czym problem?

-Stefan, czy Ty mnie w ogóle słuchasz? No ja Ci mówię, że ona swoją pewnością siebie mnie po prostu onieśmiela! TAK NIE MOŻNA! A gdzie skromność, pokora, niepewność siebie? Przecież ona nie jest najlepsza! Jeszcze dużo pracy przed nią! Jest mnóstwo lepszych od niej, bardziej doświadczonych, którzy siedzą cicho i rzetelnie wykonują swoją pracę.

Ale czy coś dzięki temu osiągają?

– Dziwny się zrobiłeś ostatnio Stefan..

self-confidence-quotes-1-300x224 Yes, I will.