Zagadki wszechświata

Jestem typem bardzo dociekliwym, żeby nie powiedzieć wścibskim :P. Na każdym szkoleniu, zebraniu czy po prostu sytuacjach życiowych mam zawsze mnóstwo pytań. Nie wiem czy świadczy to o głupocie i nie dociera do mnie pierwszy przekaz czy raczej zagłębiam się w tematykę i próbuje ją dobrze zrozumieć. Zatem nazbierało się kilka zagadek wszechświata których nie jestem w stanie sama rozkminić. Może Wy mi pomożecie ;).

 

1. Dlaczego soczewki sprzedają po 3 w opakowaniu?? Zapomniałam ostatnio soczewek (jestem ślepa bez nich) do pracy, wbijam do optyka, kupuje małe opakowanie-jakaś promocja, odpakowuje a tam 3 sztuki?! Jestę cyklopę or what? 😛

2. Czemu parówek jest 5 w opakowaniu? Przecież wiadomo że ludzie jedzą głownie   parzystą liczbę produktów (sprawdzone u kasjerów w cerfie i biedrze- bułki np.zawsze parzyście 😉

3. Dlaczego atrakcyjny jest tzw.”towar zajęty”? Tyczy się to zarówno płci jak i zdobyczy materialnych typu- odłożona świetna kiecka w sklepie, która wisi odłożona w tak kuszącym miejscu jak kasa ;).

4. Dlaczego jak coś ma się spierdolić to w najmniej odpowiednim momencie?

5. Dlaczego kobiety są dla siebie takie wredne? Czy tu chodzi o jakiś pierwotny instynkt przetrwania najsilniejszych czy raczej wrodzony gen dopierdalania innym kobietom?

suka-300x167 Zagadki wszechświata

6. Dlaczego mężczyźni nie mają tak zrytych mózgów jak kobiety i nie doszukują się wszędzie podtekstów, nie węszą spisków, nie zamartwiają, nie rozkminiają itp. tyle co kobiety? Zwykła niesprawiedliwość IMO!

 

7. Dlaczego w korpo najbardziej pożądane są bezmózgie lemingi? Ja rozumiem posłuszeństwo ale to tak jakby zatrudniać roboty..

8. Czy wychowanie i sytuacja rodzinna może wpłynąć na orientacje seksualną? Wiem, ze o tym decyduje genetyka ale wśród moich znajomych to właśnie sytuacja rodzinna mocno wpłynęła na psychikę, charakter i może też wybór płci partnera.

9. Jakim cudem dziewczyny ubzdurały sobie że botox w ustach jest atrakcyjny?! Wyglądanie jak ryba i jeszcze z doczepionymi rzęsami- nosz kipiący sex :P.

10. Co było pierwsze kura czy jajko? No musiało się jedno pytanie klasyczne znaleźć w tym zestawieniu 😛 ;).

suka-300x167 Zagadki wszechświata

Liczę na Waszą pomoc w rozwikłaniu tych zagadek 😉