kontakt

Kontakt

 [ Stefan i Krystyna otwierają drzwi wejściowe ]
– Witaj w naszej bajce, znaczy blogu. Pewnie zastanawiasz się kim jesteśmy i kto nas stworzył?
– Stefan, pozwól, że ja przejmę pałeczkę, bo ty nie umiesz w gościnność.
– ..
Otóz jesteśmy Stefan i Krystyna – wieloletnie małżeństwo, które odchowało już dzieci i żyje sobie skromnie w niewielkim mieszkanku, w dużym mieście. Mamy wiele zainteresowań i pasji. Ja na przykład, uwielbiam chodzić na siłownię i dbam o zdrowy tryb życia.
– Ehymm.
– Stefan, zamilcz! A mój małżonek ma niezdrowy stosunek z bieganiem. Nasza autorka, którą pieszczotliwie nazywamy Grażynką, to tak naprawdę Agnieszka– kobieta z krwi i kości, niewielkiego wzrostu ale o niezwyklej krzepie i energii życiowej. Jest zawodową instruktorką fitness , okazjonalną baristką oraz marketingowcem. Nie potrafi gotować, jest nieporwanym śpiochem, wszędzie się spóźnia i na dodatek ma dysleksje, ale nie da się jej nie lubić. Na pewno zwróciłbyś na nią uwagę na mieście, ponieważ ma wytatuowane ręce, kolorowe włosy i nie rusza się nigdzie bez swojego roweru. Możesz zobaczyć jak wygląda jej codzienność zaglądając na instagrama, kanał na youtube lub dołączyć do społeczności na facebooku.
– Ja tylko dodam, że Grażynka, znaczy Agnieszka, ma niezwykle zaangażowanych i aktywnych czytelników, których mogą jej pozazdrościć topowi gracze. I mimo, że jest stosunkowo świeżym blogerem, ma za sobą kilka współprac, z których obydwie strony był bardzo zadowolone. Jeśli więc jesteś zainteresowany nieszablonową współpracą- pisz śmiało na agnieszkablogierka@gmail.com!
– Stefan, bez tego nachalnego marketingu, ja cię proszę! Drogi Gościu, rozsiądź się wygodnie, ja już parzę Ci kawę.