mądry trening na YouTube

Mądry trening na YouTube

– Stefan, a co myślisz o tej Pani? Patrzę ile wyświetleń i pozytywnych komentarzy pod filmami.
– Krysiu, to, że ktoś ma dużo wyświetleń i pozytywne komentarze, nie oznacza, że jest dobry, tylko że trafia do mainstreamu.
– Bosz, toż to dlatego Ciebie pytam, czy może spojrzeć i powiedzieć co sądzisz.
Po chwili.
– Fajna energia, dobra jakość nagrania i montaż, ale technika i dobór ćwiczeń średni.
– Czyli tak jak z Chodakowską?

Dlaczego nie powinnaś ćwiczyć z Chodakowską?

– Dokładnie. Jak ktoś ma podstawy, to może skorzystać z takich treningów cardio, niemniej, są lepsze miejsca w sieci, z których czerpałbym inspiracje treningowe.
1. Agata Zając — trenerka personalna i instruktorka fitness, która ma świetną technikę i dobrze dobiera ćwiczenia. Zdecydowanie jest to coś dla początkujących, ale też zaawansowanych.

2. Agnieszka Niedobylska — bardzo doświadczona instruktorka fitness oraz trenerka, którą wiele z Was może kojarzyć z sieci Zdrofit. Ma swój autorski program burn it — daje w kość, ale mądrze.

3. Athletic Development — chłopaki znają się na ciele, jego funkcjonowaniu i co ważne -naprawianiu dysfunkcji. Jeśli trenujesz — warto tu zaglądać.

4. Marek Purczyński — absolutny must have, jeśli cokolwiek Cię boli albo jeśli nie chcesz, żeby bolało. Mnóstwo wartościowych treści o tym, jak się naprawić i co robić, żeby nasze ciało z nami współgrało.

5. Piotr Tomaszewski, czyli Szmexy — duże doświadczenie, ogromna wiedza oraz dystans do świata fit i treningu, oraz diety. Fajnie go posłuchać, nawet jeśli nie trenujesz siłowo.

6. Satinva — ładniejsza połówka Szmeksa, czyli Asia, która mówi i pokazuje, jak trenować — zwłaszcza pośladki, także, jeśli zależy Wam na rozbudowaniu tej grupy mięśniowej — zajrzyjcie na jej kanał.

7. Marsia, czyli Marta — przeurocza trenerka oraz dietetyczka, która dzieli się pomysłami na fit jedzenie oraz treningi na swoich social mediach. Panowie mogę zaglądać na kanał jej chłopaka Simonte — który również w przystępny sposób tłumaczy treningi siłowe i dietę.

8. Karolina — śnieżynka na YT, ale doświadczona trenerka, która w przystępny sposób tłumaczy, jak jeść i trenować.

9. Do wytrenowania Ania — również świeżynka na YT, ale ma wiedzę i fajnie wszystko tłumaczy oraz inspiruje treningowo.

10. Codziennie Fit — czyli Marta Henning. Pozytywna dziewczyna, instruktorka z krwi i kości, która ujmuje skromnością i wiedzą, która dzieli się za darmo na swoich social mediach.

11. Szymon Moszny — kanał prowadzony przez trenera i szkoleniowca oraz fizjoterapeutę. Jeśli chcesz wiedzieć np. jakich ćwiczeń na brzuch i dlaczego nie robić — koniecznie zajrzyj na ten kanał.

12. Nie ma Lekko — kolejna inspiracja o tym, jak trenować mądrze i co robić, żeby się nie uszkodzić.

13. Milk and squots — chłopaki mają dystans do świata fit, fajnie gadają i uczą, jak trenować, zwłaszcza pod trójbój siłowy.

14. Anatomia Jogi — kanałów dotyczących jogi na YT jest całe mnóstwo, ale ten prowadzony jest przez joginkę z krwi i kości, która ma po prostu cudowną energię. Zdecydowanie polecam.