prezenty last minute

Prezenty last minute

– Stefan!! Odwołujemy Święta!!
– Jak to odwołujemy Święta? Dlaczego?
– Bo ja z niczym nie zdążę! A już na pewno, nie zorganizuję prezentów! Przecież wszyscy wszystko mają, a nawet jak nie mają, to ja i tak nie mam funduszy, żeby im to sprawić. Poza tym budżetu też nie mam jakiegoś wielkiego. Zatem powiedzmy wszystkim, że w tym roku Świąt nie ma, i z głowy!
-Krysiu, nie panikuj. Zorganizujemy składkową kolację, a co do prezentów, to ja mam kilka pomysłów. Bo jak wiemy, najważniejszy jest czas spędzony z bliskimi. Prezenty to tylko symboliczny wyraz naszej sympatii dla najbliższych. A jeśli nie wiemy, co kupić, zwłaszcza w obecnym przesycie produktów na rynku, proponuję wybrać coś stworzonego przez fajnych ludzi.
– Brzmi sensownie, bo to takie robienie dobra w dwie strony. Wspieramy zdolnych i fajnych ludzi, i równocześnie sprawiam przyjemność tym, których kocham.
– Otóż to.
– No to powiedz, co proponujesz.

 

1.DYSTRAKTOR TOWARZYSKI – czyli genialne narzędzie, które w sprytny sposób potrafi odwrócić uwagę od np. niewygodnych pytań podczas kolacji Wigilijnej (kiedy ślub, kiedy wnuki, gdzie chłopak/dziewczyna, co z pracą, itp.)

2. SZALONE SKARPETY – absolutny hit tego sezonu! Teraz nie liczy się co masz na górze, to skarpety robią ubranie.

3.KUBEK – to jest zawsze dobry pomysł, zwłaszcza z ironiczną sentencją.

4.HEJTEROWNIK PODRĘCZNY– czyli błyskotliwa i zabawna diagnoza polskiego społeczeństwa, stworzona przez skromnego, ale też niezwykle zabawnego blogera.

5.OSTATNIA DESKA RATUNKU– znasz kogoś, kto nienawidzi swojej pracy? Kto nie zna! Jest jednak nadzieja, którą daje Karolina. Sama rzuciła robotę, i zaczęła zarabiać na tym, co potrafi. Nadzieja opakowana w zgrabną okładkę i okraszona wartościową treścią.

6.KLUCZ DO SKUTECZNOŚCI – wiesz, że ludzie kupują historie, a nie produkt? Nie? No to Paweł Tkaczyk pokaże Ci, że tak właśnie jest. Baa! Nauczy Cię jak to dobrze, i skutecznie robić.
7.DROBNE CUDEŃKA– umówmy się, czasem nie ważne co to jest, ale jak jest wykonane liczy się najbardziej. Ceramiczne arcydzieła tworzy kobieta o wielkim sercu i umyśle. Dopiero startuje, ale możecie mieć pewność, że to co dostaniecie, będzie jedyne w swoim rodzaju.
8.ŻYCIOWY KIERUNKOWSKAZ– czyli wróżba postawiona, przez młodziutką, ale niezwykle utalentowaną wróżkę.

https://www.instagram.com/p/BrVloKfH7ya/

9. UJARZMIACZ NAJMŁODSZYCH– rodzicu, marzy Ci się chwila spokoju? Cóż za pytanie! Spróbuj posadzić swoją pociechę na czymś takim – gwarantowane kilkanaście minut świętego spokoju.

10. BRZYDALCE UNIWERSALNE– no dobrze, a jak nie masz już kompletnie pomysłu co komu sprawić. Z pomocą przychodzi IKEA i jej obrzydliwe słodziaki, które zostały stworzone na podstawie rysunków dziecięcych. Nie można się nie zakochać, niezależnie od wieku.

11. KAWA – tu nie trzeba nic dodawać. Coffeedesk oferuje ogromny asortyment kawowy, dla zaawansowanych, jak i początkujących kawoszy. ps. Rysują urocze kociaki na paczkach.

12. OLDSCHOOLOWE LAMPY – coś dla miłośników idustrialu, właścicieli lokali, lub kolekcjonerów nietypowych gadżetów. Lampy stworzone przez człowieka, który na codzień stoi za kamerą wielu produkcji telewizyjnych, a po pracy, tworzy cuda.