dokąd zmierza Polska

Qvo vadis Polsko?

– Stefan, co się poddaję! Czy możemy wyrzucić telewizor i oddać na złom radio?!
– Skąd takie radykalne pomysły,Krystyno?
– Bo ja już mam dosyć! Jak słyszę, co się w naszym kraju wyprawia, to mam ochotę się napić.
– Lampkę wina?
– Lampkę? Tu potrzebna jest butelka,albo dwie.
– Ale co Cię tak drażni?
– Stefan, czy Ty żyjesz w jaskini? Przecież Polska to w tej chwili Orwell 2.0.

patrioyzm2 Qvo vadis Polsko?

1.  Rząd uprawia politykę nienawiści, i wrogiem jest każdy, zwłaszcza jeśli jest w stanie ruszyć społeczeństwo w tak cudownej imprezie jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. I najbardziej przerażające jest to, że nakręconą machinę ciężko teraz będzie zatrzymać, i takich ofiar jak Prezydent Miasta Gdańska może być więcej.

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje

 

2. Całe życie przymusowo płacisz składki na zus, a jak chorujesz, to musisz czekać min. rok na wizytę u specjalisty. I po rozmowie z panią w przychodni, dowiadujesz się, że to FUNDUSZ NARZUCA OGRANICZENIA,i nawet jeśli miejsce SIĘ ZWOLNI, to oni nie mogą na nie zapisać nowych pacjentów?!

3. Rząd sterowany przez jednego,małego, chorego człowieka robi co mu się żywnie podoba. Z dnia na dzień dezorganizuje życie przedsiębiorców, ustalając sobie WOLNE PO WOLNYM.

4. Na kilka dni przed ŚWIĘTEM NARODOWYM, trwają przepychanki, kto może a kto nie wyjść na ulice. I święto, które kiedyś było rodzinnym dniem radości, powoli zmienia się w marsz grozy.

5. Duda zaprasza wszystkich na marsz oszołomów, znaczy narodowców, po czym sam zapowiada wyjazd do Krakowa. Następnie na 2 dni przed,  okazuje się, że jednak odbędzie się marsz biało-czerwony pod patronatem Prezydenta RP. Chaos i prowokacja.

6. Policja masowo idzie na L4, żeby się nie mieszać w polityczne i społeczne przepychanki. I jak się okazuje się, ZUS NIE MA PRAWA weryfikować, czy to są fejkowe zwolnienia czy nie.

7. Mimo wielu badań naukowych, nadal zdarzają się ludzie, którzy węszą w szczepionkach spisek przemysłu farmaceutycznego i decydują się na nieszczepienie siebie oraz swoich dzieci.
8. Rząd świadomie dzieli polaków na dwie kategorie, gdzie jedna ma znacznie więcej praw i przywilejów niż druga.
9. Promowane jest odchodzenie z rynku pracy i masowe rodzenie dzieci, w zamian za 500+, a ludziom przedsiębiorczym stale podcinane są skrzydła.
10. Świadome działania mają na celu kompromitację Polski na arenie międzynarodowej, co zapewne prędzej czy później doprowadzi do wyjścia -jak nie wyrzucenia, Polski z Unii Europejskiej.