Sex i rower

Oferta pracy na jednej z grup na facebooku:

Poszukujemy ludzi do pracy w Holandii. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, pomoc z transportem, załatwiamy wszelkie formalności. Oferujemy różnorodne oferty. Jeśli szukasz zmiany w życiu i Holandia jest miejscem w którym chciałbyś zacząć od nowa- wyślij swoje cv na…

 

No ktoś czyta w moich myślach! Holandia?? Raj dla rowerzystów! A biorąc pod uwagę to co dzieje się w naszym kraju: zakaz aborcji, karta rowerowa, itp- nic tylko uciekać!

Wysyłam zatem swoje cv na podany adres z dopiskiem czy „Mają Państwo jakieś ciekawe oferty dla osoby z takim doświadczeniem i wykształceniem?”.

Następnego dnia dostaję odpowiedz:

„Witam ,

Mam do zaoferowania Pani bycie dyrygentem w mojej firmie. Jeśli jest Pani zainteresowana proponuję wstępną rozmowę telefoniczną.

Pozdrawiam,

X”

Hymm, rozumiem baristka, fitnesska ale od razu dyrygent? 😛 No ale rozmowa nic nie zaszkodzi- w końcu to nadal Holandia.

Pan dopada mnie na bieżni i zaczynamy rozmowę.

x- Co może mi Pani powiedzieć o swoim doświadczeniu w pracy za granicą?

ja- opowiadam

x- Bo widzi Pani, ja jestem tutaj i nie znam ani holenderskiego ani angielskiego [ to po chuj?!] i potrzebuję osoby która będzie pośredniczyła między mną a urzędami. Która załatwi mi kredyt a działalność, będzie tłumaczyła mi dokumenty, itp.

ja- A czym dokładnie będzie się zajmować pana firma? Sprowadzaniem Polaków do pracy sezonowej?

x- Nie tylko..hehe 

ja- Aha [dzizas!]

x- Ale czy jest Pani przebojowa?

ja- Yyy..Ale w jakim sensie?

x- Bo widzi Pani- tu trzeba być PRZEBOJOWYM! Ja mam takie dziewczyn, ONE znają holenderski, i nie tylko hehe, ale nie potrafią mi załatwić kredytu. Tu trzeba się przebić! Czy pani ma siłę przebicia?

ja- Jestem zaradna ale czy mam siłę przebicia i uda mi się załatwić kredyt jeśli nie mówię po holendersku – nie wiem. Czy nie lepiej byłoby kogoś miejscowego zatrudnić albo NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA?

x-…Jeśli nie jest pani zainteresowana to proszę powiedzieć.

ja- A jakie oferuje Pan warunki pracy?

x- Świetne premie za załatwienie kredytu, 10 Euro brutto na godzinę, bonusy za PEWNĄ EXTRA pracę. Bo widzi Pani ja MAM TERAZ DZIEWCZYNĘ, ale się rozstajemy. To jak jest Pani zainteresowana?

ja- [Chyba by mnie musiało pojebać] Wstępnie tak, ale poproszę o wysłanie na maila nazwy miejscowości, skan umowy i nazwę firmy.

x- Oczywiście.

Mail nie doszedł :P.

Szukam dalej :P.

job-300x210 Sex i rower

Ktoś miał ostatnio ciekawe oferty pracy? 😉