SunWarrior Protein Warrior Blend - test smaku

SunWarrior Protein Warrior Blend – test smaku

Bo z tymi białkami jest jak z autami — każde jeździ, ale są merce jak i multiple.
Do mercedesów zdecydowanie należy marka Sun Warrior, która specjalizuje się w suplementach diety dla wegan. Ma bogatą gamę produktów, które wzbogacone są o superfoods, brak chemicznych dodatków, które miałby zamaskować kiepski skład (a takich białek, niestety, jest mnóstwo na rynku). Ich minusem jest jednak cena i nie każdy będzie w stanie sobie na nie pozwolić. Niemniej, warto czasem zainwestować, w końcu chodzi o nasze zdrowie.

Czym jest Sunwarrior Vegan Warrior Blend?

image-1024x1024 SunWarrior Protein Warrior Blend - test smaku

Ze strony producenta, dowiadujemy się, że jest to:
Jedyne w swoim rodzaju połączenie najlepszych, surowych białek roślinnych. Sunwarrior Mieszanka Wojownika łączy i jednocześnie potęguje siłę poszczególnych, bogatych źródeł białka, w jedną gładką i znakomicie smakującą mieszankę, która jest nieporównanie lepsza niż pojedyncze białko. Trójglicerydy o średniej długości łańcucha pozyskane z Kokosa, wzbogacają to unikalne połączenie, tworząc niepowtarzalne, surowe, roślinne białko o kompletnym profilu aminokwasowym, wyjątkowo bogate w argininę; lizynę; leucynę oraz aminokwasy rozgałęzione (BCAA). Jest to kolejna generacja surowego, roślinnego białka, która przełamuje ograniczenia innych mieszanek białkowych.Białko Sunwarrior Mieszanka Wojownika jest lekkostrawne i wypełnione odżywczymi składnikami typu superfood, które są idealne dla każdego, kto chce wzmocnić swoje zdrowie oraz kondycję fizyczną.

Co mamy w składzie?

Mieszanka Białkowa (Ekologiczne Białko Grochu, Ekologiczne Białko Konopi, Ekologiczne Białko Jagód Goji), Ekologiczne Kakao, Ekologiczny Aromat Czekoladowy, Ekologiczna Guma Guar, Sól Morska, Ekologiczny Ekstrakt Stewii, Ekologiczny mielony Kokos.

Jak wyglądają makro?

W porcji 25 g: 18 g białka, 2 g węglowodanów, 2 g tłuszczy.

Jak smakuje Sunwarrior Mieszanka Wojownika?

Od razu zaznaczę — nie jestem fanką czekoladowych białek, ale to znalazłam na wyprzedaży i mój wewnętrzny Janusz oraz ciekawość wygrały. I powiem tak — dla mnie pycha! Mamy tu lekką słodycz, przełamaną gorzką nutką — tak, jakby ktoś w mleku rozpuścił gorzką czekoladę. Rewelka! 
Ocena: 10/10.

Białko wegańskie Plant Force – test smaku