Share Week 2020

– Stefan, myślisz, że blogi umierają?
– Myślę, że dopóki opłacana jest domena i hosting – nic takiego nie może się stać, o chyba, że ktoś zhakuje stronę.
– Jeżu! Nie to mam na myśli! Chodzi mi o to, że coraz mniej ludzi czyta blogi a coraz częściej wybieramy opcję video , podcastów, bądź mniej zobowiązującej komunikacji na Facebooku czy też Instastories.
– Coś w tym jest, niemniej, posiadanie bloga – czyli swojego własnego miejsca w sieci, nadal uważam za wartość dodaną i wydaje mi się, że to pole jest nadal niezagospodarowane i wiele jeszcze można zdziałać w tym temacie.
– Czyli ludzie będą czytali blogi?
– Myślę, że tak. Zwłaszcza, że dla wielu czytelników, jest to znacznie przyjemniejsza forma rozrywki, czy też edukacji w porównaniu z tym, co fundują nam media, nawet te internetowe.
– Zakładam zatem, że nadal uważasz Share Week Andrzeja Tucholskiego za fajną akcję, a nie, jak ja, za reaktywację trupa i desperackie nabicie sobie zasięgów?
– Oczywiście! Uważam, że to jest bardzo fajna akcja, dzięki której czytelnicy mogą poznać nowych,ciekawych twórców.
– A jakbyś miał wymienić, swoich top 3 blogerów – to byliby to?

http://https://www.blogierka.pl/share-week-2018/

– A wiesz, że byłem pewien, że od lat jestem wierny kilku osobom, ale okazuje się, że w 2018 miałem nieco inne preferencje. Nadal cenię sobie tych twórców, ale jeśli miałbym wymienić top 3, to byliby to:
Pani Miniaturowa – wielka- mała kobieta, której twórczość to wyważona wrażliwość na tematy społeczne okraszona absurdalną ilością poczucia humoru. Nie da się jej nie pokochać za dystans, inteligencję i sarkazm.

 

Niewyparzona Pudernica – kobieta pozbawiona kompleksów, znająca swoją wartość, nie bawiąca  się w dyrdymały, która wali prawdę prosto w oczy i wkłada kij w mrowisko. Dodatkowo, ma poczucie humoru, które absolutnie I nie dajcie się zwieść pozorom- to jest bardzo inteligentna i wrażliwa dziewczyna z ogromnym dystansem do siebie i otaczającego ją świata.

 

https://www.instagram.com/p/B7WmJDOhJNj/

PigOut – Wojewódzki może pozazdrościć mu ciętego języka i błyskotliwych ripost odnośnie życia celebrytów i całego showbizu. Ironia, humor, dobre kino i seriale, zacna szama, ojciec Brendonka, partner Madzi, właściciel hawiry za zadupiu, Influencer pełną gębą, któremu nie odje.. Szczerze polecam – będą państwo zadowoleni.

 

– Ok, ale tych to polecasz od dawna. A jakbyś miał dorzucić do tego jakieś nowości?
Esencja – emocje, wrażliwość, rodzina i podróże.
Zaprojektuj sobie kuchnię – kompendium wiedzy na które wszyscy czekali, ale ikt ie miał odwagi poprosić.
Opycha – kulinaria z jajami.
HiHa – podróże i lifestyle z ogromnym poczuciem  humor.
Z neta wzięte – ironia, humor i wbijanie kija w mrowisko.